Jak wygląda współpraca ze mną?

Na pewno masz wiele pytań związanych z tym, jak wygląda proces współpracy ze mną, jako Twoim „Nadwornym malarzem” lub „Pędzlem do wynajęcia” (jak kto woli :)). Postaram się zatem pokrótce omówić tutaj krok po kroku cały proces – od zapytania, aż po odbiór pomalowanych figurek:

1. Zapytanie

Na tym etapie wysłałeś do mnie wiadomość z krótkim omówieniem tematu oraz głównych aspektów swojego projektu z prośbą o wycenę.

2. Przygotowanie wyceny

Po odczytaniu wiadomości od Ciebie, przystępuję do analizy wszystkich otrzymanych informacji dotyczących Twojego projektu. Jeśli uznam to za konieczne, skontaktuję się z Tobą, by dopytać o dodatkowe szczegóły.

Po ich doprecyzowaniu, otrzymasz ode mnie wycenę wraz z krótkim podsumowaniem prac związanych z Twoim zleceniem oraz prośbą o potwierdzenie jeśli zechcesz kontynuować naszą współpracę.

3. Uzgodnienie terminów

Bardzo zadowolony, że wycena pokrywa się z budżetem jaki przewidziałeś na swój projekt, ustalam z Tobą termin, w którym mogę rozpocząć pracę nad zleceniem oraz przewidywany czas, jaki będzie potrzebny na jego ukończenie.

Termin możesz zarezerwować dwojako:

  1. Wysłać do mnie modele od razu, podając numer listu przewozowego paczki z nimi.
  2. Dokonać przedpłaty na konto w wysokości min. 15% umówionej wartości zlecenia.

Niezależnie od wybranej formy rezerwacji terminu – obie są przeze mnie honorowane tak samo, zatem decyzja o tym, która opcja rezerwacji będzie wygodniejsza, należy tylko do Ciebie.

4. Przygoda się zaczyna

Zbliża się termin rozpoczęcia prac nad Twoim zleceniem, wysyłasz zatem do mnie wszystkie swoje modele (złożone lub nie), którymi mam się dla Ciebie zająć.

5. Rozpoczęcie pracy

W tym czasie oczyszczam, składam, maluję, dopieszczam Twoje figurki, by wyglądały dokładnie tak jak sobie wymarzyłeś i jak to wcześniej ustaliliśmy.

6. Zakończenie zlecenia

Kiedy prace malarsko-modelarskie zostaną ukończone, wysyłam do Ciebie kompletną dokumentację zdjęciową do akceptacji.

Jeśli wszystko jest dokładnie tak, a nawet lepiej niż chciałeś, na podane konto wpłacasz pozostałą część umówionej kwoty.

Po odnotowaniu płatności, wszystkie modele starannie zabezpieczam i pakuję do wysyłki.

O wysyłce poinformuję Cię w osobnej wiadomości.

Będę bardzo zobowiązany, jeśli po odbiorze, wyślesz mi krótką wiadomość, czy z modelami wszystko w porządku i jakie zrobiły na tobie wrażenie po rozpakowaniu 😀

Skoro już wiesz jak łatwo ze mną podjąć współpracę, prześlij mi swój projekt do wyceny. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz ode mnie odpowiedź: