Fallout: Wasteland Warfare – Survivors: Heroes of Sanctuary Hills (prezentacja)

Heroes of Sanctuary Hills to zestaw figurek do gry bitewnej Fallout: Wasteland Warfare, osadzonej w postapokaliptycznym świecie znanym z serii gier komputerowych Fallout. W skład zestawu wchodzą figurki: Mężczyzny / Kobiety – Jedyny Ocalały, Pies – Dogmeat i Robot – Codsworth. Każda z nich reprezentuje bohatera, który przetrwał katastrofę nuklearną i próbuje odnaleźć się w nowej, niebezpiecznej rzeczywistości.

Survivors zostali pomalowani w standardzie Profesjonalnym.

Jedyny Ocalały to główny protagonista gry Fallout 4, z której pochodzą figurki. Jest to były żołnierz, który przed wojną mieszkał w osiedlu Sanctuary Hills ze swoją rodziną. Po wybuchu bomby atomowej został zamrożony w kriogenicznej kapsule w schronie Vault 111, skąd obudził się 200 lat później. Wtedy też dowiedział się, że jego żona została zamordowana, a syn porwany przez tajemniczą organizację. Wyruszył więc w poszukiwaniu swojego dziecka, po drodze napotykając różne frakcje, przyjaciół i wrogów.

Dogmeat został pomalowany w standardzie profesjonalnym.

Dogmeat to wierny towarzysz Jedynego Ocalałego, który pomaga mu w walce i eksploracji. Jest to niemiecki owczarek, który potrafi tropić zapachy, odnajdywać przedmioty i atakować przeciwników. Dogmeat jest bardzo lojalny i oddany swojemu panu, a także niezwykle inteligentny i zwinny. Może nosić na sobie specjalne okulary i zbroję, które zwiększają jego ochronę i styl.

Codsworth został pomalowany w standardzie profesjonalnym.

Codsworth to kolejny sprzymierzeniec Jedynego Ocalałego, który służył mu jako robot domowy przed wojną. Jest to model Mr. Handy, który ma metalową kulistą obudowę, trzy ręce z różnymi narzędziami i jedno oko. Codsworth potrafi latać, gotować, sprzątać i opiekować się domem. Po wojnie został sam w Sanctuary Hills, gdzie czekał na powrót swoich właścicieli. Kiedy spotkał ponownie Jedynego Ocalałego, dołączył do niego w jego podróży, oferując mu swoją pomoc i humorystyczne komentarze.

Jako pasjonat gier bitewnych i planszowych, zajmuję się również malowaniem figurek do nich. Malowanie figurek to dla mnie nie tylko hobby, ale także sposób na wyrażenie mojej kreatywności i zainteresowania danym uniwersum. Lubię nadawać figurkom własny charakter i styl, dbając przy tym o każdy szczegół i jakość wykonania. Maluję figurki do różnych gier, takich jak Warhammer 40,000, Age Of Sigmar, Star Wars: Legion, Middle-earth Strategy Battle Game, czy właśnie Fallout: Wasteland Warfare. Moje prace można zobaczyć w dziale portfolio.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny własnego projektu malarskiego związanego z figurkami do gier bitewnych i planszowych, zapraszam Cię do wysłania zapytania za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach i gwarantuję pełną satysfakcję z efektu końcowego. Nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną już dziś! 

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: