Fallout: Wasteland Warfare – Survivors: Minutemen Posse (prezentacja)

Minutemen Posse to zestaw figurek do gry bitewnej Fallout: Wasteland Warfare, opartej na popularnej serii gier komputerowych. W tej grze gracze wcielają się w różne frakcje, które walczą o przetrwanie i wpływy w postapokaliptycznym świecie. Minutemen Posse to grupa ochotników, którzy bronią osadników przed bandytami, mutantami i innymi zagrożeniami. Są to ludzie o dobrym sercu, którzy wierzą w wolność i demokrację.

Minutemen pochodzący z zestawu Survivors Core Box został pomalowany w standardzie Tabletop plus.

Zestaw Minutemen Posse zawiera cztery figurki przedstawiające członków tej frakcji: dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Każda z nich jest uzbrojona w broń palną i posiada charakterystyczny strój. Figurki są wykonane z wysokiej jakości żywicy i mają 32 mm wysokości. Do zestawu dołączone są także karty z opisem jednostek, umiejętności i przedmiotów, które można wykorzystać w grze.

Minutemen zostali pomalowani w standardzie Tabletop plus.

Malowanie figurek do gier bitewnych i planszowych to moja pasja i hobby. Lubię nadawać im indywidualny charakter i dbać o każdy szczegół. Maluję figurki do różnych gier, takich jak Warhammer 40,000, Star Wars: Legion i Shatterpoint, Middle-earth Strategy Battle Game czy właśnie Fallout: Wasteland Warfare. Moje pozostałe prace możesz zobaczyć w dziale Portfolio, Projekty na niniejszej stronie internetowej lub na moim profilu na Instagramie.

Minutemen zostali pomalowani w standardzie Tabletop plus.

Jeśli jesteś zainteresowany malowaniem figurek do gier bitewnych i planszowych, zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Możesz wybrać poziom malowania, kolorystykę i styl, który Ci odpowiada. Możesz też zamówić malowanie figurek z własnej kolekcji lub zlecić mi zakup i malowanie nowych. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć pięknie pomalowane figurki do gry, czy do ozdoby, z pewnością będziesz zadowolony z efektu.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o mojej ofercie, zapoznać się z moim cennikiem lub obejrzeć inne moje realizacje malarskie, zapraszam do przejrzenia niniejszej strony internetowej. Poniżej znajdziesz także formularz kontaktowy, za pomocą którego możesz wysłać zapytanie o wycenę swojego projektu malarskiego. Odpowiem Ci najszybciej jak to możliwe i przedstawię Ci szczegóły współpracy. Nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną już dziś!

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: