MESBG – Balin the Dwarf, King of Moria and Flói Stonehand (prezentacja)

W świecie Middle-earth Strategy Battle Game (MESBG), Balin the Dwarf, King of Moria and Flói Stonehand są postaciami nasyconymi historią i legendą. Balin, znany również jako Król Morii, oraz jego wierny towarzysz Flói, stanowią fundament niezłomności krasnoludów.

Balin the Dwarf, King of Moria and Flói Stonehand zostali pomalowani w profesjonalnym poziomie wykończenia.

Balin the Dwarf, King of Moria and Flói Stonehand są przedstawicielami frakcji Królestwa Khazad-dûm, czyli krasnoludów, którzy zamieszkiwali niegdyś podziemne królestwo Morii. Balin był jednym z towarzyszy Thorina Dębowej Tarczy, który wziął udział w wyprawie po skarb smoka Smauga. Po odzyskaniu Ereboru, Balin postanowił odnowić dawną świetność Morii i poprowadził tam grupę osadników. Niestety, po kilku latach spokoju, krasnoludy zostały zaatakowane przez orków i Balin zginął, broniąc grobu Durina. Flói był loremasterem, czyli mędrcem i kronikarzem, który towarzyszył Balinowi w jego misji. Flói zapisywał historię krasnoludów i ich wrogów, a także potrafił odbierać przeciwnikom ich najmocniejsze umiejętności.

Balin the Dwarf, King of Moria and Flói Stonehand

W grze MESBG Balin i Flói są ważnymi postaciami, które mogą znacznie wpłynąć na przebieg bitwy. Balin jest silnym wojownikiem i przywódcą, który potrafi podnieść morale swoich żołnierzy i zadać duże obrażenia wrogom. Flói natomiast jest jednym z najlepszych bohaterów wsparcia w grze, który może anulować specjalne zasady dowolnego modelu w zasięgu 12 cali. Razem tworzą niezwykle skuteczny duet, który może sprostać wielu wyzwaniom.

Jako wielbiciel gier bitewnych i planszowych, uwielbiam malować figurki do MESBG. Malowanie figurek to dla mnie nie tylko hobby, ale też sposób na wyrażenie mojej kreatywności i pasji. Lubię dopracowywać każdy szczegół i nadawać moim modelom indywidualny charakter. Nie ograniczam się jednak tylko do MESBG. Maluję również figurki do innych popularnych gier, takich jak Warhammer 40,000, AOS, Star Wars: Legion, Nemesis, czy Cthulhu: Death May Die. Każda z tych gier ma swój własny klimat i styl, który staram się oddać w moich pracach.

Jeśli podobają Ci się moje figurki i chciałbyś mieć takie same lub podobne, zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem i portfolio. Oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Możesz wybrać spośród kilku poziomów malowania, w zależności od Twoich preferencji i budżetu. Możesz też zlecić mi malowanie własnego projektu, który zrealizuję według Twoich wytycznych.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny swojego projektu malarskiego związanego z figurkami do gier bitewnych i planszowych, skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie odpowiem na Twoje pytania i doradzę Ci, jak najlepiej wykorzystać potencjał Twoich figurek. Nie zwlekaj, zamów już dziś i ciesz się pięknymi modelami na swoim stole!

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: