MESBG – Citadel Guard (prezentacja)

Citadel Guard to elitarne jednostki w świecie Middle-Earth Strategy Battle Game (MESBG), znane z ich niezachwianej odwagi i niezrównanych umiejętności bojowych. Są to wojownicy, którzy służą jako osobista straż królewska w Minas Tirith, stolicy Gondoru. Stanowią oni ostatnią linię obrony przed wrogami, chroniąc króla i jego ludzi.

Indywidualne jednostki Citadel Guard

Łucznicy Citadel Guard to mistrzowie łuku, zdolni do eliminowania wrogów z daleka. Ich precyzyjne strzały często decydują o losach bitew, gdyż potrafią wyeliminować kluczowe cele zanim te zdążą zbliżyć się do linii obrony.

Wojownicy Citadel Guard z włóczniami to niezwykle wytrzymali obrońcy, którzy swoimi długimi włóczniami tworzą nieprzeniknioną ścianę, za którą mogą się schować sojusznicy. Ich zdolność do walki w zwartym szyku sprawia, że są nieocenieni w bezpośrednim starciu.

Malowanie figurek

Jako pasjonat gier bitewnych i planszowych, poświęcam wiele czasu na malowanie figurek. Każda figurka jest dla mnie dziełem sztuki, które zasługuje na indywidualne podejście i najwyższą jakość wykonania. W mojej kolekcji znajdują się figurki z takich gier jak Warhammer 40,000Age of Sigmar, Star Wars: Legion, czy Nemesis. Malowanie figurek do gier bitewnych i planszowych to nie tylko hobby, ale także sposób na wyrażenie siebie i nadanie unikalnego charakteru każdej armii.

Oferta malowania figurek na zamówienie

Jako doświadczony malarz, oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem oraz portfolio, gdzie prezentuję różnorodność stylów i technik malarskich. Moje realizacje malarskie pokazują, jak wielką pasją jest dla mnie malowanie figurek do gier.

Zapytaj o indywidualną wycenę

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny własnego projektu malarskiego, serdecznie zapraszam do kontaktu. Każdy projekt traktuję indywidualnie, dążąc do tego, aby efekt końcowy przekroczył oczekiwania klienta. Aby uzyskać wycenę, wystarczy wysłać zapytanie za pomocą formularza kontaktowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o armię do Warhammera, eskadrę do X-Wing, czy bohaterów do Dungeons & Dragons, z przyjemnością pomogę Ci w realizacji Twojego projektu malarskiego.

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: