WH40K, AOS – Keeper Of Secrets (prezentacja #3)

Keeper Of Secrets jest najbardziej urzekającym ze wszystkich nieśmiertelnych, a spojrzenie na niego oznacza utratę każdego resztki wolnej woli.

Keeper Of Secrets został pomalowany w standardzie profesjonalnym.

Keeper Of Secrets występuje zarówno w Warhammerze 40,000 (WH40K), jak i w Warhammerze Age of Sigmar (AOS). W obu tych uniwersach jest on wysłannikiem Slaanesha, boga rozkoszy, hedonizmu i deprawacji. Jego zadaniem jest szerzenie kultu Slaanesha i zaspokajanie jego nienasyconego głodu dusz. Keeper Of Secrets jest niezwykle inteligentny i przebiegły, potrafi manipulować i kusić swoimi srebrzystymi słowami i zmysłowymi gestami. Nie gardzi też użyciem siły, gdy trzeba stawić czoła wrogom.

Keeper Of Secrets jest potężnym wojownikiem, który dysponuje różnymi rodzajami broni. Może być uzbrojony w elegancki wielki miecz, który zadaje śmiertelne rany, lub w żywą batogę, która może oplatać broń większego przeciwnika. Może też posiadać rytualny nóż, którym dobija ciężko ranną ofiarę, lub błyszczącą egidę, która odpycha ciosy i zaklęcia. Jego długopazurzyste ręce mogą również rozdzierać pancerze i ciała. Keeper Of Secrets jest także potężnym magiem, który włada czarami Slaanesha, takimi jak Pavane of Slaanesh, Hysterical Frenzy czy Phantasmagoria.

Jako pasjonat malowania figurek do gier bitewnych i planszowych, uwielbiam tworzyć własne wersje Keeper Of Secrets. Malowanie figurek jest dla mnie formą sztuki i wyrazu osobistego. Lubię eksperymentować z kolorami, cieniowaniem, podświetleniem i szczegółami, by nadać moim figurkom niepowtarzalny charakter. Maluję figurki do różnych gier, takich jak Warhammer 40,000, Warhammer Age of Sigmar, Star Wars: Legion, Nemesis czy Dungeons & Dragons.

Jeśli podoba Ci się moja praca i chcesz mieć własną, pięknie pomalowaną figurkę Keeper Of Secrets lub innego demona Slaanesha, zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem, lub obejrzenia innych moich realizacji malarskich. Oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Możesz wybrać poziom malowania, styl i dodatki, które Ci odpowiadają. Gwarantuję, że będziesz zadowolony z efektu końcowego.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny własnego projektu malarskiego związanego z figurkami do gier bitewnych i planszowych, nie zwlekaj i wyślij zapytanie o wycenę za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe i omówię z Tobą szczegóły. Niezależnie od tego, czy chcesz mieć figurkę do gry, do kolekcji, czy na prezent, zrobię wszystko, by spełnić Twoje oczekiwania. Zapraszam do współpracy!

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: