MESBG – Dwarf King (prezentacja)

Dwarf King w MESBG jest bohaterem, który reprezentuje jednego z władców krasnoludzkich królestw w świecie Śródziemia. Jest to postać fikcyjna, która nie występuje w żadnym z dzieł J.R.R. Tolkiena, ale została stworzona przez twórców gry Middle-earth Strategy Battle Game, która jest strategiczną grą bitewną opartą na filmach i książkach o Władcy Pierścieni i Hobbicie. 

Dwarf King został pomalowany w standardzie profesjonalnym.

W grze, Dwarf King może być używany w czterech różnych armiach: Erebor Reclaimed, Iron Hills, Khazad-dûm i The Wanderers in the Wild. Każda z tych armii ma swój własny styl walki i wygląd, a Dwarf King może być dostosowany do nich poprzez wybór jednego z trzech specjalnych przedmiotów, które nadają mu dodatkowe umiejętności i punkty losu, mocy lub odwagi.

Rola Dwarf King w MESBG jest podwójna: jest on zarówno potężnym wojownikiem, jak i inspirującym dowódcą. Jego wysokie statystyki i broń pozwalają mu zmierzyć się z wieloma przeciwnikami, a jego specjalna zasada Kingly Presence podnosi morale jego sojuszników. Ponadto, Dwarf King może wykonywać trzy akcje heroiczne, które dają mu przewagę w kluczowych momentach bitwy. Jedną z nich jest Heroic Challenge, która pozwala mu wyzwać na pojedynek dowolnego wroga i zadać mu dodatkową ranę, jeśli wygra. Dwarf King jest więc bohaterem, który może odwrócić losy bitwy na swoją korzyść i poprowadzić swoją armię do zwycięstwa.

Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć moją najnowszą realizację malarską – Dwarf King z MESBG. Jest to figurka z metalu, która wymagała sporo pracy i cierpliwości, aby uzyskać taki efekt. Zwróćcie uwagę na bogactwo detali do wykończenia których użyłem farb akrylowych, a także technik suchego pędzla, warstwowania i washingu. Jestem bardzo zadowolony z rezultatu i mam nadzieję, że Wam też się podoba.

Jeśli szukacie kogoś, kto profesjonalnie i z pasją zajmie się malowaniem Waszych figurek do gier bitewnych i planszowych, to zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem, lub obejrzenia innych moich realizacji malarskich. Oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach, a także możliwość indywidualnego dopasowania kolorystyki i stylu do Waszych preferencji. Nie ważne, czy chcecie mieć armię krasnoludów, elfów, ludzi, czy orków – ja zadbam o to, aby Wasze figurki wyglądały niesamowicie i robiły wrażenie na Waszych przeciwnikach.

Jeśli jesteście zainteresowani uzyskaniem wyceny własnego projektu malarskiego związanego z figurkami do gier bitewnych i planszowych, to zachęcam Was do wysłania zapytania o wycenę za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Odpowiem Wam najszybciej jak to możliwe i przedstawię szczegóły oferty. Nie zwlekajcie i skorzystajcie z mojej usługi malowania figurek, która sprawi, że Wasze hobby będzie jeszcze bardziej przyjemne i satysfakcjonujące.

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: