WH40K – Ultramarines Primaris Apothecary (Prezentacja)

Ultramarines Primaris Apothecary to postać pełniąca zaszczytną rolę w zakonie Ultramarines w świecie Warhammer 40,000. Jego zadaniem jest nie tylko leczenie rannych, ale również zbieranie genetycznych danych z poległych wojowników, aby wzmocnić i utrwalić siłę zakonu.

Ultramarines Apothecary został pomalowany w profesjonalnym poziomie wykończenia detali.

Ultramarines Apothecary to specjalista medyczny wśród Primaris Space Marines, który służy jako lekarz polowy i badacz dla swojego Zakonu. Jego rolą w bitwie jest odzyskiwanie genoziaren z zabitych Astartes oraz opieka nad rannymi i okaleczonymi. Poza walką Apothecaries są odpowiedzialni za monitorowanie neofitów Zakonu pod kątem mutacji lub wad w ich genoziarnie i implantach organów unikalnych dla Space Marines oraz za przeprowadzanie procesu implantacji w aspirantach.

Apothecary (Konsyliarz), jest biegły w sztuce pierwszej pomocy na polu bitwy, a także w zaawansowanych technikach chirurgicznych, cybernetyce i bioinżynierii. Apothecary musi być równie odważny jak jego koledzy Space Marines, jeśli nie bardziej, ponieważ musi wykonywać swoje operacje ratujące życie w samym środku pola bitwy. Jeśli Space Marine zostanie ranny, Apothecary użyje swojego medi-packa, zwany Narthecium, aby zająć się ranami. Narthecium może udzielać pomoc medyczną i przeprowadzać skomplikowane operacje – kauteryzować, zszywać, usuwać odłamki i wiele więcej. Nawet ciężko ranni Space Marines mogą walczyć ponownie dzięki pomocy Narthecium. Podczas gdy Kapelani są odpowiedzialni za utrzymanie duchowego zdrowia Space Marines w Zakonie, to rola Konsyliarzy polega na dbaniu o fizyczne samopoczucie ich braci bojowych.

W ramach swojego hobby maluję figurki do gier bitewnych i planszowych. Moje ulubione gry to Warhammer 40k, Warhammer Age of Sigmar, Star Wars: Legion, i Infinity.

Malowanie figurek to moja pasja, a jako pasjonat oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem lub obejrzenia innych realizacji malarskich.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny własnego projektu malarskiego związanego z figurkami do gier bitewnych i planszowych, zachęcam do wysłania zapytania o wycenę za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: