MESBG – Mauhúr and Vraskû (prezentacja)

Mauhúr i Vraskû to niezwykle ważne postacie w świecie gier bitewnych Middle-earth Strategy Battle Game (MESBG). Są dowódcami grup zwiadowczych Uruk-Hai, znanych ze swojej zdolności do szybkich i zaskakujących ataków na przeciwników.

Mauhúr został pomalowany w profesjonalnym poziomie wykończenia.

Mauhúr jest jednym z czołowych dowódców Uruk-Hai Sarumana i jest odpowiedzialny za organizację i koordynację działań swoich Scoutów. Jego rola w grze polega na wykorzystaniu szybkości i zdolności manewrowania swoich oddziałów, aby zdominować pole bitwy. Udaje mu się tego dokonać dzięki furii godnej berserka i dwom wyszczerbionym w licznych bojach mieczom.

Vraskû został pomalowany w profesjonalnym poziomie wykończenia.

Vraskû, podobnie jak Mauhúr, to kapitan oddziałów zwiadowczych Uruk-Hai, lecz z własnym zestawem umiejętności i taktyk. Jego rola jest równie kluczowa w prowadzeniu zasadzek i szybkich ataków z zaskoczenia. Ulubioną bronią Vraskû jest zmodyfikowana kusza, którą posługuje się z precyzją niespotykaną wśród orków. W czasie bitwy, Vraskû jest potwornie bezwzględnym wojownikiem. Dąży do pokonania wrogów nie zważając na inne Uruki stojące mu na drodze. Nikt nie odważy się mu sprzeciwić.

Jako miłośnik malowania figurek do gier planszowych i bitewnych, specjalizujący się w systemach takich jak Middle-earth Strategy Battle Game (MESBG), Warhammer 40,000, Warhammer Age of Sigmar, czy Star Wars: Legion, oferuję moje umiejętności malarskie. Malowanie figurek to dla mnie pasja i sposób na przekształcenie modeli w prawdziwe dzieła sztuki, nadając im życie i charakter.

Oferuję najwyższą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Zachęcam do zapoznania się z moim cennikiem malowania figurek na mojej stronie internetowej oraz do obejrzenia innych moich realizacji malarskich. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny swojego projektu malarskiego, niezależnie od systemu gry, serdecznie zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Razem możemy uczynić Twoje figurki jeszcze bardziej imponującymi i gotowymi do bitew w fantastycznych światach gier bitewnych i planszowych.

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: