MESBG – Sharku, Warg Rider Captain (prezentacja)

Sharku, Warg Rider Captain, to postać występująca w świecie gier bitewnych Middle-earth Strategy Battle Game (MESBG). Jest on dowódcą grupy Warg Riderów, a jego rola w grze jest kluczowa w taktyce Uruk-hai, kierowanych przez Sarumana. Sharku, będąc kapitanem, stoi na czele potężnej grupy jeźdźców, którzy jeżdżą na przerażających Wargach. Jego głównym zadaniem jest zarówno dowodzenie w bitwie, jak i prowadzenie ataków z zaskoczenia na ocalałych.

Sharku na Wargu został pomalowany w standardzie profesjonalnym.

Sharku na Wargu to najbardziej przerażająca wersja tej postaci. Siedząc na potężnym i głodnym Wargu, Sharku staje się jeszcze bardziej ruchliwym i groźnym przeciwnikiem niż wersja piesza. Jego Warg Riderzy stają się bardziej mobilni, co pozwala na szybkie przemieszczanie się i ataki z zaskoczenia.

Sharku pieszy został pomalowany w standardzie profesjonalnym.

Sharku pieszy to postać w lekkiej zbroi, uzbrojony w krótki tasak i dysponujący umiejętnościami bojowymi charakterystycznymi dla kapitana Uruk-hai. Jego obecność na polu bitwy motywuje Warg Riderów do jeszcze większej skuteczności w walce.

Jako miłośnik malowania figurek do gier planszowych i bitewnych, specjalizujący się w systemach takich jak Warhammer 40,000, Warhammer Age of Sigmar oraz MESBG, oferuję moje umiejętności malarskie. Malowanie figurek to dla mnie nie tylko rzemiosło, to pasja i sposób na przekształcenie modeli w prawdziwe dzieła sztuki, nadając im życie i charakter.

Oferuję najwyższą jakość malowania figurek w przystępnych cenach. Zachęcam do zapoznania się z moim cennikiem malowania figurek oraz do obejrzenia innych moich realizacji malarskich.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny swojego projektu malarskiego, niezależnie od tego, czy to gra planszowa, czy bitewna, serdecznie zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej. Razem możemy uczynić Twoje figurki jeszcze bardziej imponującymi i gotowymi do bitew w fantastycznych światach gier bitewnych i planszowych.

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: