MESBG – Saruman on Foot and Mounted (prezentacja)

W świecie Middle-earth Strategy Battle Game (MESBG), postać Sarumana Wielkiego jest jedną z najbardziej wpływowych i znaczących w całym uniwersum. Jako Władca dowodzący potężną armią Isengardu, pełni istotną rolę w przebiegu bitew o panowanie nad Śródziemiem.

Saruman na pieszo został pomalowany w profesjonalnym poziomie wykończenia.

Saruman na pieszo to potężny czarodziej, którego rola na polu bitwy jest wielowymiarowa. Jego umiejętności magiczne pozwalają na rzucanie zaklęć, co może mieć zdecydowane znaczenie w rozstrzyganiu bitew MESBG. Saruman na pieszo jest nie tylko mistrzem magii, ale także zdolnym dowódcą, który potrafi motywować swoje oddziały do walki.

Saruman na koniu został pomalowany w profesjonalnym poziomie wykończenia.

Saruman na koniu to jeszcze groźniejsza postać, mobilna i potężna. Na swoim wierzchowcu staje się doskonałym dowódcą kawalerii, co czyni go niezastąpionym w bitwach na otwartym polu. Jego zdolności magiczne pozostają nienaruszone, a mobilność sprawia, że może decydować o losach starć w szybszy i bardziej efektywny sposób.

Jako miłośnik malowania figurek do gier planszowych i bitewnych, takich jak Middle-earth Strategy Battle Game (MESBG), Warhammer 40,000, Warhammer Age of Sigmar oraz Star Wars: Legion, oferuję moje profesjonalne umiejętności w malowaniu figurek. Malowanie figurek to dla mnie pasja, którą pragnę przekształcić w sztukę. Oferuję najwyższą jakość malowania figurek do gier bitewnych i planszowych w przystępnych cenach. Zachęcam do obejrzenia moich innych realizacji malarskich oraz do zapoznania się z moim cennikiem.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny swojego projektu malarskiego, niezależnie od systemu gry, serdecznie zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej tego tekstu. Wspólnie możemy uczynić Twoje figurki gotowymi do podboju fantastycznych światów gier bitewnych i planszowych. Chętnie pomogę uczynić Twoje figurki wyjątkowymi!

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: