WH40K, AOS – Be’lakor, the Dark Master (prezentacja)

Be’lakor, the Dark Master, to postać z uniwersum Warhammera, która występuje zarówno w Warhammerze 40,000 (WH40K), jak i w Warhammerze Age of Sigmar (AOS).

Jest to pierwszy i najstarszy Książę Demonów Chaosu, który służy wszystkim czterem Bogom Chaosu, lecz nie jest związany z żadnym z nich. Be’lakor jest mistrzem manipulacji i intrygi, który próbuje wpływać na losy świata i galaktyki, by odzyskać swoją dawną chwałę i władzę.

Be’lakor w Warhammerze 40,000

W WH40K, Be’lakor jest jednym z najpotężniejszych i najbardziej tajemniczych przeciwników Imperium Ludzi. Jego historia sięga czasów, gdy ludzkość była jeszcze młodą rasą, a on sam był wodzem barbarzyńskiego plemienia. Za swoje zasługi w służbie Chaosu, został wyniesiony do rangi Księcia Demona, lecz szybko zraził do siebie swoich patronów, gdy zaczął knuć przeciwko nim. Od tamtej pory, Be’lakor jest skazany na wieczną walkę o przychylność Bogów Chaosu, rywalizując z innymi Książętami Demonów i wybieranymi przez nich Prorokami Zagłady. Be’lakor często działa w ukryciu, podszywając się pod inne istoty lub podszeptując swoje plany słabszym umysłom. Jego celem jest doprowadzić do upadku Imperium i zniszczenia wszystkich jego wrogów.

Be’lakor został pomalowany w profesjonalnym standardzie wykończenia detali.

Be’lakor w Warhammerze Age of Sigmar

W AOS, Be’lakor jest znany jako Ojciec w Cieniu, który odegrał kluczową rolę w upadku Starego Świata i narodzinach Krain Martwych. Był on pierwszym, który zdradził Bogów Porządku i sprzymierzył się z Archaonem, Władcą Końca Czasów. Jednak i tu Be’lakor nie zyskał pełnego zaufania Bogów Chaosu, którzy obdarzyli go klątwą wiecznego niewolnictwa. Be’lakor musi służyć każdemu, kto weźmie w posiadanie jego łańcuchy, które są ukryte w różnych miejscach Krain Martwych. Be’lakor nieustannie szuka sposobu, by się uwolnić i zemścić na swoich oprawcach. Jego moc tkwi w cieniu i iluzji, którymi potrafi zniekształcać rzeczywistość i siać zamęt wśród swoich ofiar.

Moje hobby – malowanie figurek

Jako fan gier planszowych i bitewnych, jestem pod wrażeniem bogactwa i różnorodności uniwersum Warhammera. Lubię malować figurki do gier takich jak Warhammer 40,000 (WH40K), Age of Sigmar (AOS), Necromunda, Kill Team, czy Warcry. Malowanie figurek to dla mnie nie tylko hobby, ale też sposób na wyrażenie swojej kreatywności i pasji. Każda figurka jest dla mnie wyjątkowa i staram się nadać jej indywidualny charakter i styl. Używam do tego wysokiej jakości farb i pędzli, a także różnych technik malarskich, takich jak warstwowanie, suchy pędzel, wash, weathering, czy glaze. Moje figurki są nie tylko ładne, ale też trwałe i odporne na uszkodzenia dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu dwiema warstwami lakieru matowego, nakładanymi w każdym, oferowanym przeze mnie standardzie.

Moja oferta – malowanie figurek na zlecenie

Jeśli podobają Ci się moje prace i chciałbyś, żebym pomalował Twoje figurki, zapraszam do zapoznania się z moim cennikiem i portfolio. Oferuję najlepszą jakość malowania figurek w przystępnych cenach i krótkich terminach. Nie ważne, czy chcesz pomalować jedną figurkę, czy całą armię, czy też potrzebujesz pomocy w doborze kolorów i schematów malowania. Z chęcią podejmę się każdego zlecenia i spełnię Twoje oczekiwania. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem wyceny własnego projektu malarskiego związanego z figurkami do gier bitewnych i planszowych, skontaktuj się ze mną za pomocą poniższego formularza kontaktowego.

Podobają Ci się moje realizacje? Chcesz żebym pomalował dla Ciebie Twoje figurki? Prześlij mi zapytanie o wycenę Twojego projektu: